• ganoderma ganoderma-text ÇİNDE BİNLERCE YILDIR
  ÇOK ETKİLİ BİR BİTKİ
  OLARAK BİLİNİYOR.
  UZUN SÜRELİ KULLANIMDAN
  SONRA BİLE YAN ETKİSİ
  OLMAYAN BİR BİTKİDİR.
  BEDENİN GENEL DURUMUNU
  DÜZENLER VE BAĞIŞIKLIK
  SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİR.
 • ganoderma ONE DRAGON MODELL ÜRETIMDEN SATIŞA KADAR TÜM SÜREÇ ŞİRKET TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.
 • ganoderma HAYELLERİNİZİ
  DXN-LE GERÇEKLEŞTİRİN!
  SAĞLIĞINIZA
  DİKKAT EDİN!
  MADDİ AÇIDAN
  BAĞIMSIZ OL!
  DAHA YÜKSEK YAŞAM
  STANDARTLARI TADINI ÇIKAR.
  KENDİNİ GERÇEKLEŞTİR!
video ŞİMDİ
KATIL!

Sitenin Sahibi

Aniko Pokovai & Albert Vizvari DXN Star Diamnonds

Aniko Pokovai & Albert Vizvari DXN Star Diamnonds

aniko.pokovai@gmail.com

Skype: pokovai

 

E-bülten Aboneliği

İsim:

E-posta:

Ürün Açıklaması
İş Fırsatı

Kutucukta gördüğünüzü yazınız!

captcha
Yeni yollayınız!

Güncel

2015 yiılına ait işlem hacmi verilerine göre DXN dünyanın en büyük doğrudan satış şirketleri arasında 24. sırada yer almaktadır.

Siz ne tür kahve tüketiyorsunuz?

 

Eğer kahve keyfinizden vazgeçmek istemiyorsanız ama aynı zamanda sağlığınızı da düşünüyorsanız çözümü burda bulabilirsiniz.--------------

DXN ürünleriyle tanışın ve farkın tadını çıkarın! Daha yararlı olan ganoderma kahveyi tüketin.

Şifalı bitkilerin kralı

Bilimsel araştırmalar ve deneyler ganodermanın pozitif etkilerini her açıdan doğruladılar. Özellikle kan temizleyici olduğunu, kan dolaşımını düzenlediğini ve hücrelerin kalitesini artırdığını ortaya koymuşlar. Ganoderma bir yandan iç organların işleyişini düzenlerken öte yandan da vücudumuzdaki bitkinlik hissini ortadan kaldırıyor ve bağışıklık sistemimizi daha da güçlendiriyor. Dolaşım sistemindeki bozukluklardan kaynaklanan hastalıkların tedavisinde etkili olduğu kesin olarak kanıtlanmıştır. Ganoderma sağlığınızın ve sağlıklı görünümün korunmasına katkıda bulunan mucizevi bir bitkidir.

 

Size ganodermanın ikili bir etkiye sahip olduğu ilginç gelebilir . Hem kan basıncını düşürebiliyor hem de yükseltebilliyor. Bu nasıl mümkün olabilir? Ganoderma vücudun işlevlerini uyumlu hale getirerek hem vücudun doğal kendi kendini onarma işlemini artırıyor hem de bağışıklık sistemini güçlendiriyor.

 

 

Brazilya'dan ithal edilen ve yüksek kaliteye sahip olan Arabica kahveyi Ganoderma Lucidum özüyle karıştırıyorlar (bundan dolayı bu kahveyi instant olarak bulabilirsiniz) . Bu kahve ganoderma mantarının sağlığa olan olumlu etkilerinden ve harika tadından dolayı tekdir.

 

DXN ganoderma kahve vücutta biriken asitleri nötralize ederek midedeki yanma hissini ortadan kaldırır. Düzenli olarak kullanıldığında ganoderma kahve, kan basınç değerleri azaltabilir veya arttırabilir. ( Eğer gerçek etkisini tecrübe etmek istiyorsanız başka kahve tüketmeyiniz!) Yüksek tansiyon sorunuyla mücadele edenler de bu kahveyi rahatlıkla tüketebilirler.

 

Modern araştırmalara göre ganoderma mantarının ( yetişmiş mantar ve mycelium )içerdiği yaklaşık 200 biyolojik olarak aktif bileşen madde bağışıklık sistemi korur ve karaciğeri yeniler. Bu şifalı bitki yüksek tansiyon ve yüksek kan şekeri değerlerin mücadelesinde yeni bir çözüm olarak görünür.

 

İnsanların çoğu ne yazık ki günlük vitamin haplarını düzenli kullanmaya unuturlar ya da pahalı olduğundan alıştıkları gıda takviye haplarını alamazlar.

 

Ama kahvesini içmeyi unutanı hiç duydunuz mu?

 

DXN tarafından sağlığımız için çok önemli olan ganoderma mantarını kahveye karıştırmaları çok iyi bir fikirdi. Böylece vücudumuz için önemli elementleri her gün almış olacağız.

 

DXN dünyanın en büyük ganoderma kahve üreticisidir. Ürünlerini gün be gün 180 ülkede, 6 milyondan fazla düzenli müşterisi ve çevresi kullanır.

 

DXN'nın ganoderma içeren kahveleri hiç bir katkı maddesi, renklendirici, koruyucu veya tat arttırıcı madde içermez.

 

 

DXN Ganoderma plantasyon

DXN ganoderma plantasyonu 70 hektarlık bir arazide yer alıyor ve Malezya'nın en büyüğü. Bu plantasyon aynı zamanda Malezya'da ilk olarak Lloyd's Kalite Güvencesi tarafından Temmuz 2000 tarihinde MS ISO 14001: 2004 sertifikası aldı. Bu sertifika bütün ganoderma tarım işleminin MS ISO14001:2004 standartlarına uygun olduğu güvencesini veriyor aynı zamanda Çevre Bakanlığı tarafından belirtilen kriterlere uygun olduğunu gösteriyor.

 

Kasım 2007 tarihinde Tarım Bakanlığı DXN Lingzhi plantasyonunu Malezya Bio planına akredite etti. Buna göre DXN'nın plantasyonu MS1529:2001 standartlarına ve Sertifikalı Organik plantasyon şartlarına uygundur.

© Copyright DXN Turkey 2015.